قلعه نویی: مربیگری در رده های پایه به عشق بیشتری نسبت به کار در تیم ملی بزرگسالان نیاز دارد
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در اختتامیه یک جشنواره ورزشی شرکت کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، دومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی مهرعظام ویژه پسران با برگزاری مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی خرمشهر به پایان رسید. 
این دوره از ۵ تا ۹ شهریور با حضور ۱۷ کانون و ۲۲۰ ورزشکار از استان‌های مختلف برگزار شد.
در مراسم اختتامیه این جشنواره عباس ایروانی، بنیان‌گذار این مجموعه همراه با امیرقلعه‌نویی سرمربی تیم ملی فوتبال، علی کفاشیان رئیس هیات مدیره و علی پارسی مدیرعامل باشگاه، همچنین محمد مومنی، مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال تهران حضور داشتند.
در این دوره از مسابقات، ۱۷ کانون حضور داشتند که در ۳ گروه ۴ تیمی و یک گروه ۵ تیمی قرار گرفتند.
در مسابقه فینال این دوره، تیم فوتبال کانون خرمشهر با یک گل کانون تبریز را شکست داد و برای دومین سال پیاپی قهرمان مسابقات شد که کاپ قهرمانی این تیم توسط ایروانی و امیر قلعه‌نویی اهدا شد.
تیم‌های کردستان و زاهدان هم به ترتیب سوم و چهارم شدند.
امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که میهمان ویژه مراسم اختتامیه بود با تمجید از کار بزرگ باشگاه گفت: باید قدردان مدیران و بانیان این کار عظیم باشیم که فضا را برای دیده شدن استعدادهای ناب ایران با فعالیت در کانون‌های خود فراهم کردند.
سرمربی تیم ملی این‌گونه فعالیت‌ها را برای پشتوانه‌سازی در فوتبال ایران  مهم دانست و تاکید کرد: کار کردن در این رده هم سود دنیوی دارد و هم اخروی. سود دنیوی فعالیت کانون‌های این مجموعه دیده شدن استعدادهایی بود که در مناطق محروم سکونت دارند و فرصت دیده شدن را ندارند و مطمئن هستم که از همین جمع هم فوتبالیست های بسیار خوبی به تیم ملی می‌رسند.
وی با بیان این‌که زندگی پر فراز و نشیبی داشته ادامه داد: در زندگی شخصی‌ام روزهای خوب و بد زیادی داشتم و به طور کلی روزگار پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتم اما امروز در این مجموعه یکی از بهترین روزهای زندگی‌ام بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از صحبت‌هایش چند توصیه به مربیان و فوتبالیست‌های این باشگاه کرد و گفت: کار کردن در این مجموعه عشق بیشتری از کار کردن در تیم ملی نیاز دارد. قدردان تمام مربیانی هستم که در استان‌های مختلف کار می‌کنند. امیدوارم همه‌ شما در کار، ابتدا خدا را نظر بگیرید و با پشتکار زیاد به روزهای خوب فکر کنید.
قلعه نویی با بیان این‌که هرگز نباید ناامید شد، گفت: از سختی‌ها و مشکلات هرگز ناامید نشوید. روزهای بد در زندگی کم نداشتم. اشتباهات زیادی را هم مرتکب شدم اما ناامید نشدم و با پشتکار به جایی رسیدم که الان هستم.

منبع خبر: خبرگذاری فارس 

فایل ضمیمه
5 شهريور 1404 17:17 شماره :224
چاپ | ارسال به ديگران |

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نام   

پست الکترونیک   

نظر   


نظرات